3D návrhy kuchyní

 

Abyste si udělali lepší představu o Vašem novém kuchyňském nábytku či kuchyňské lince, rádi Vám zpracujeme počítačové 3D návrhy kuchyní, které pro naše nové i stávající klienty připravujeme zdarma. Postačí jen kontaktovat našeho kuchyňského projektanta a domluvit si schůzku – ideální je to v místě, kde bude Váš nový kuchyňský nábytek či kuchyňská linka na míru umístěna. Projektant si zjistí Vaše představy o nové kuchyni, zeptá se na Vaše potřeby a zaměří celý prostor. Z těchto informací Vám pak může vytvořit několik různých návrhů kuchyní i s přihlédnutím k Vámi vybraným materiálům a doplňkům. U tvorby 3D návrhů kuchyní dbáme především na funkčnost, design a ergonomii.

Máte-li zájem o služby kuchyňského architekta, získání mnoha odborných rad a přiložení našich vzorníků přímo k Vašemu interiéru kuchyně? Tak vyplňte kontaktní formulář nebo rovnou volejte a piště e-maily. Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi nápady na ideální řešení jakékoliv kuchyně.


3D návrhy interiéru

Aby měl zákazník jasnou představu výsledné podoby interiéru, vytváříme k zakázkám 3D vizualizace

Kuchyňské linky na míru

obr

Vyrábíme kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Výroba kuchyní na míru z kvalitních a prověřených materiálů.

Vestavěné skříně na míru

obr

Zakázkové truhlářství Praha zabývající se výrobou vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Vestavěnou skříň Vám vyrobíme kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Zajistíme zaměření, návrh vestavěné skříně, dopravu i montáž.

Výroba nábytku na míru

obr

Zakázkové výroba nábytku pro domácnosti i firmy. Nabízíme nábytek do obývacího pokoje, dětské pokoje na míru, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.