Dveře a schodiště

 

Potřebujete do svého interiéru nové dveře či dřevěné schodiště? Nabízíme Vám kompletní servis zahrnující poradenství při výběru dveří i kování, dodání i montáž dveří včetně obložek, zavěšení dveřního křídla a seřízení. Individuálně umíme řešit i dveře a zárubně do atypických interiérů. Ať už potřebujete dveře posuvné, dveře skládací nebo otočné dveře, můžete se na nás bez obav obrátit.

Před montáží dveří je třeba zajistit:

  • Důležité je striktní dodržení stavebních otvorů, jinak nelze montáž dveří uskutečnit
  • K montáži dveří potřebujeme elektrický proud, správnou teplotu pro vytvrzení montážní pěny a dostatečný prostor pro manipulaci se zárubněmi
  • V době montáže obložek zárubní by již měly být hotovy tapety či malby
  • Pro montáž obložek zárubní je třeba mít hotovou vrchní podlahu (koberec, plovoucí podlahu či lino)
  • Podlahové i přechodové lišty by se měly dodělat až po montáži dveří

 

Společnost Nábytek Marek – Truhlářství Praha se zabývá výrobou a montáží dveří již několik let. V naší nabídce najdete dveře z masivu i dýhy. Vaše nové dveře opatříme kvalitní povrchovou úpravou a vybrat si můžete z široké nabídky klik a kování. Naší specialitou jsou interiérové posuvné dveře, ale umíme vyrobit i dveře skládací.

Máte-li zájem o konzultaci pro výběr nových dveří přímo u Vás doma, sjednejte si schůzku prostřednictví kontaktního formuláře, e-mailem či telefonicky. Budeme se těšit na osobní setkání.


Kuchyňské linky na míru

obr

Vyrábíme kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Výroba kuchyní na míru z kvalitních a prověřených materiálů.

Vestavěné skříně na míru

obr

Zakázkové truhlářství Praha zabývající se výrobou vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Vestavěnou skříň Vám vyrobíme kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Zajistíme zaměření, návrh vestavěné skříně, dopravu i montáž.

Výroba nábytku na míru

obr

Zakázkové výroba nábytku pro domácnosti i firmy. Nabízíme nábytek do obývacího pokoje, dětské pokoje na míru, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.