Jiný nábytek na zakázku

      

Společnost Nábytek Marek – truhlářství Praha se zabývá zakázkovou výrobou nábytku již několik desítek let. Za tu dobu jsme vyrobili nejen mnoho typů běžného nábytku na zakázku, ale také spoustu zajímavých atypických kousků.

Mimo obvyklou výrobu nábytku na míru máme zkušenosti také s výrobou vestavných pater či venkovních pergol. Vybavili jsme několik lékáren a lékařských ordinací. Odborníci se z nás stali také na výrobu předsíňových stěn v různých provedeních a barvách.

 

 


Kuchyňské linky na míru

obr

Vyrábíme kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Výroba kuchyní na míru z kvalitních a prověřených materiálů.

Vestavěné skříně na míru

obr

Zakázkové truhlářství Praha zabývající se výrobou vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Vestavěnou skříň Vám vyrobíme kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Zajistíme zaměření, návrh vestavěné skříně, dopravu i montáž.

Výroba nábytku na míru

obr

Zakázkové výroba nábytku pro domácnosti i firmy. Nabízíme nábytek do obývacího pokoje, dětské pokoje na míru, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.