Kuchyňské linky na míru

 

Výroba kuchyňských linek a kuchyňského nábytku je jednou z hlavních činností naší společnosti. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem nejen v oblasti výroby kuchyní na míru Vám dokážeme nabídnout širokou škálu řešení, které přizpůsobíme přímo Vašemu bytu či domu. Orientujeme se především na kuchyňské linky na míru střední a vyšší třídy. Problémem však pro nás není ani výroba malé kuchyňské linky. Našim zákazníkům také často navrhujeme řešení pro kuchyňské linky do paneláku. Při výrobě kuchyňského nábytku i každé jednotlivé kuchyně na zakázku dbáme na moderní a zajímavý design. Všechny 3D návrhy kuchyní jsou pro nás novou výzvou s cílem maximálně porozumět klientovi a vytvořit kuchyňský nábytek, který bude nejen naší zajímavou referencí, ale především bude klientovi dlouhá léta sloužit a dělat radost.    

Společnost Nábytek Marek – zakázková výroba nábytku a kuchyně na míru Praha Vám navrhne kuchyňskou linku na míru ze všech na trhu dostupných materiálů. Mezi nejoblíbenější materiály při výrobě kuchyní na míru patří lamino, folie, lak a dýha. Při výrobě kuchyní na míru se zaměřujeme na moderní, atypické ale i klasické provedení kuchyňského nábytku. Jsme schopni Vám dodat vše od jednoduché kuchyňské linky do paneláku až po luxusní kuchyně včetně dodání spotřebičů. Nabízíme také široký výběr kování, úchytek a osvětlení kuchyňských linek. Ukázky kuchyní na zakázku a kuchyňského nábytku z různých materiálů si můžete prohlédnout v sekci Kuchyně na míru – Fotogalerie.

Při výrobě kuchyní na míru se zaměřujeme na Vaše požadavky a nápady, jež doplňujeme o naše odborné znalosti. Ohled bereme také na Vaše prostorové a finanční možnosti. Naším společným cílem je výroba originální a jedinečné kuchyně na zakázku doplněné o individuální design, vysokou kvalitu provedení a mnoho praktických funkcí.

Naše komplexní služby u kuchyňských linek na míru zahrnují:

  • Kompletní proces výroby kuchyně na zakázku od prvotní konzultace, přes zaměření Vašich prostor, zpracování 3D návrhů kuchyní, výběr materiálů, výrobu, montáž až po sestavení kompletního hotového kuchyňského nábytku u Vás doma.
  • Zaměření a návrh kuchyně zdarma.
  • Možnost pořízení kuchyně na splátky.
  • Využití dalších služeb spojených s montáží kuchyně (připojení plynu, vodoinstalace, elektroinstalace atd.)
  • Rychlou realizaci kuchyně na zakázku dle volby materiálů obvykle do 4 až 8 týdnů.

Kuchyňské linky na míru

obr

Vyrábíme kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Výroba kuchyní na míru z kvalitních a prověřených materiálů.

Vestavěné skříně na míru

obr

Zakázkové truhlářství Praha zabývající se výrobou vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Vestavěnou skříň Vám vyrobíme kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Zajistíme zaměření, návrh vestavěné skříně, dopravu i montáž.

Výroba nábytku na míru

obr

Zakázkové výroba nábytku pro domácnosti i firmy. Nabízíme nábytek do obývacího pokoje, dětské pokoje na míru, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.