Nábytek do dětského pokoje

 

Už dlouho uvažujete jak zařídit dětský pokoj? Nelíbí se Vám žádný sektorově vyráběný nábytek? My dětské pokoje na míru nejen vyrábíme, ale také Vám rádi zpracujeme individuální návrh dětského pokoje. Při návrhu dětského pokoje je třeba brát v úvahu mnoho faktorů. Není rozdíl jen v tom, jestli vybíráte nábytek do dětského pokoje pro chlapce či dívku, ale každé dítě má jiné zájmy, jiné oblíbené hračky či barvy. Vybavení dětského pokoje by se mělo líbit a vyhovovat nejen rodičům, ale především dětem. Ideální pro využití jakéhokoliv prostoru je vybavení dětského pokoje na míru, kdy pohodlně sladíte vše tak, aby Vám to maximálně vyhovovalo. Moderní dětský pokoj je obvykle vybaven spíše jednoduše s dostatečným prostorem pro hračky i studium.

Co vše budete potřebovat a jak zařídit dětský pokoj účelně ale hezky? Základem je postel do dětského pokoje. Zde se budete věnovat nejen výběru samotné postele a roštu ale především kvalitní matrace. Dále potřebujete vhodnou skříň do dětského pokoje, do níž se skryje vše, co nemusí být na první pohled vidět. Máte-li děti ve školním věku, bude pro Vás důležité vybrat také správný stůl do dětského pokoje, police do dětského pokoje či dřevěnou knihovnu. Doporučujeme zaměřit se spíše na knihovny na míru.  

Jak zařídit dětský pokoj a co vše brát při návrhu dětského pokoje v úvahu:

  • Stáří dítěte, zejména v pro rozměry stolu a postele
  • Potřeby dítěte, jinak je tomu u předškoláka a jinak u studenta
  • Nutnost úložných prostor a jejich variabilitu s růstem dítěte
  • Rozdílnost věků a pohlaví, je-li v rodině více menších dětí
  • Snadnost údržby a omyvatelnost nábytku
  • Bezpečnost nábytku, zejména rohů a hran
  • Zdravotní nezávadnost použitých materiálů
  • Design, funkčnost a barevnost

 

Návrhy dětských pokojů společnosti Nábytek Marek – truhlářství Praha myslí také na bezpečnost Vašich dětí. Všechny součásti našeho dětského pokoje na míru si můžete nechat vyrobit v mnoha materiálech a barevných kombinacích. Povrchy těchto materiálů jsou vždy omyvatelné. Důležitá je však také zábava dětí. Dětské pokoje na míru rádi doplníme o malé horolezecké stěny, prolézací skříňky či skluzavky z postele.

Netušíte jak vybrat stůl, skříň či postel do dětského pokoje? Obraťte se na odborníky ze společnosti Nábytek Marek – truhlářství Praha. Poradíme Vám jak zařídit dětský pokoj, vyslechneme si Vaše požadavky a zpracujeme různé návrhy dětských pokojů. Máte-li zájem o nezávaznou schůzku, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo přímo volejte. Těší se na Vás tým odborníků na výrobu nábytku na míru.

 


Kuchyňské linky na míru

obr

Vyrábíme kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Výroba kuchyní na míru z kvalitních a prověřených materiálů.

Vestavěné skříně na míru

obr

Zakázkové truhlářství Praha zabývající se výrobou vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Vestavěnou skříň Vám vyrobíme kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Zajistíme zaměření, návrh vestavěné skříně, dopravu i montáž.

Výroba nábytku na míru

obr

Zakázkové výroba nábytku pro domácnosti i firmy. Nabízíme nábytek do obývacího pokoje, dětské pokoje na míru, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.