Nábytek do ložnice

 

Spánkem tráví člověk obvykle třetinu svého dne a proto je i kvalita ložnicového nábytku velmi důležitá. Interiér ložnice by měl působit klidně a příjemně, především by však měl odpovídat Vašim představám a potřebám. Vámi zvolený nábytek do ložnice by měl přirozeně zapadnout do místnosti tak, aby nebyl rušivým elementem. Stále častěji narážíme na problém atypického interiéru ložnice, který přímo vyžadují nábytek do ložnice vyrobený na míru. Společnost Nábytek Marek – truhlářství Praha se snaží svými originálními návrhy ložnic vytvořit klientům místnost pohodlnou, praktickou a s dostatečnými úložnými prostory. Výroba ložnice na míru se Vám bezesporu vyplatí. Vhodně zvolený ložnicový nábytek šetří prostor a skryje vše nadbytečné.

Námi vyrobený nábytek do ložnice nabízí:

  • Vysokou kvalitu za přijatelnou cenu
  • Široký výběr dekorů a doplňků
  • Profesionální přístup odborníků v oboru
  • Grafické návrhy ložnic a konzultace
  • Sestavení nábytku přímo v interiéru ložnice

 

Služby společnosti Nábytek Marek – truhlářství Praha jsou komplexní. Vyrábíme a montujeme ložnice z masivu i z lamina. Samozřejmostí je také dodávka vybrané matrace a roštu. Navrhujeme také celé ložnicové sestavy, které si můžete doplnit o nejrůznější zrcadla, osvětlení či kování. Správně vybraná ložnicová sestava určuje celkový vzhled každé moderní ložnice. Naši zákazníci nejčastěji poptávají manželské postele do ložnice. Vyrábíme však také vestavěné skříně, komody do ložnice a další ložnicový nábytek.

Přemýšlíte jak ozvláštnit Vaši starou ložnici nebo plánujete vybavit nový interiér ložnice? V obchodních centrech jste nenašli nic zajímavého a nechcete mít nábytek do ložnice v mnoha různých odstínech? Obraťte se na odborníky ze společnosti Nábytek Marek – Truhlářství Praha, kteří Vám na základě Vašich představ zpracují návrhy ložnic, z nichž si vyberete tu pravou. Samozřejmostí je výroba z kvalitních materiálů a sestavení ložnicového nábytku přímo u Vás doma.

Netušíte jak vybrat komody do ložnice, vestavěné skříně či manželské postele do ložnice? Rádi byste se inspirovali pohledem na moderní ložnice 21. Století? Prohlédněte si galerii ložnicových sestav na našem webu. I Vám rádi zpracujeme návrhy ložnic na míru. Nechat si vyrobit kvalitní nábytek do ložnice je otázka pár týdnů. Začněte už dnes vyplněním kontaktního formuláře níže nebo přímo volejte na naši infolinku.

 

 

 


Kuchyňské linky na míru

obr

Vyrábíme kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Výroba kuchyní na míru z kvalitních a prověřených materiálů.

Vestavěné skříně na míru

obr

Zakázkové truhlářství Praha zabývající se výrobou vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Vestavěnou skříň Vám vyrobíme kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Zajistíme zaměření, návrh vestavěné skříně, dopravu i montáž.

Výroba nábytku na míru

obr

Zakázkové výroba nábytku pro domácnosti i firmy. Nabízíme nábytek do obývacího pokoje, dětské pokoje na míru, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.