Nábytek do obývacího pokoje

 

Řešíte otázku jak zařídit obývací pokoj? Tak to jste na správné adrese. Společnost Nábytek Marek – Truhlářství Praha je pro Vás tím správným dodavatelem moderního nábytku do obývacího pokoje. Nejenže se již dlouhá léta věnujeme výrobě nábytku na míru pro obývací pokoje, ale jsme schopní Vám pomoci i s problémem jak zařídit obývací pokoj. Naše návrhy obývacích pokojů vychází jak z Vašich představ o moderním nábytku do obývacího pokoje, tak berou v úvahu i Vaše potřeby a požadavky na úložný prostor.

Pro naše zákazníky vyrábíme především stěny do obývacího pokoje. Pod pojmem nábytková stěna si už určitě nemusíte představovat velké masivní skříně z 80. a 90. let. Dnes jsou v módě spíše jednoduché geometrické tvary odlehčené otevřenými či prosklenými částmi. Téměř až do stropu sahající nábytkové stěny jsou nahrazeny nízkými, často samostatně stojícími obývacími sestavami, které doplňují regály a atypické poličky. Dominantou je velký prostor pro televizi, která by měla být umístěna na velmi nízkém podlouhém kusu nábytku. Dále vyrábíme drobný nábytek do obývacího pokoje jako jsou konferenční stolky, televizní skřínky či dřevěné knihovny. Zájem roste také o luxusní obývací stěny.

Popularita těchto nábytkových stěn se stále zvyšuje. Jedná se o jakýsi staronový hit ve výrobě nábytku na míru. Dnešní nábytkové stěny se vyrábějí s cílem elegantně zapadnout do interiéru a poskytnout nám nejen úsporu místa ale také neotřelá řešení úložného prostoru. Zabalíme-li tohle vše do atraktivního designu, stane se z obývacích stěn nadčasové vybavení pro nejednu domácnost. A i relativně cenově nenáročné řešení může mít podobu luxusní obývací stěny.

Přemýšlíte jak provzdušnit Váš obývací pokoj a vytvořit z něj útulný moderní interiér? Hlavním prvkem by určitě měla být nábytková stěna vyrobená na míru, která bude přesně dle Vašeho přání a konkrétních představ. Začněte s výběrem nového nábytku do obývacího pokoje již dnes. Podívejte se na naše reference a kontaktujte nás s Vašimi požadavky. Rádi Vám nezávazně zpracujeme návrh obývacího pokoje i kalkulaci pro Vaši novou obývací stěnu. Využijte kontaktní formulář níže nebo přímo volejte na výše zmíněnou infolinku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kuchyňské linky na míru

obr

Vyrábíme kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Výroba kuchyní na míru z kvalitních a prověřených materiálů.

Vestavěné skříně na míru

obr

Zakázkové truhlářství Praha zabývající se výrobou vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Vestavěnou skříň Vám vyrobíme kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Zajistíme zaměření, návrh vestavěné skříně, dopravu i montáž.

Výroba nábytku na míru

obr

Zakázkové výroba nábytku pro domácnosti i firmy. Nabízíme nábytek do obývacího pokoje, dětské pokoje na míru, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.