Opravy nábytku

   

Oprava nábytku je služba, kterou čas od času potřebuje každá domácnost či firma. Ne vždy jsme ochotni se s oblíbeným kusem nábytku rozloučit jen kvůli drobné závadě. Naše truhlářství se již po léta zabývá také opravou starožitného nábytku. Je-li to třeba, zajišťujeme opravu nábytku také ve spolupráci s čalounictvím. Většinu menších oprav nábytku můžeme realizovat přímo u Vás, u těch větších zařídíme opravu nábytku v naší provozovně a to včetně dopravy tam i zpět.

 

 

 


Kuchyňské linky na míru

obr

Vyrábíme kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Výroba kuchyní na míru z kvalitních a prověřených materiálů.

Vestavěné skříně na míru

obr

Zakázkové truhlářství Praha zabývající se výrobou vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Vestavěnou skříň Vám vyrobíme kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Zajistíme zaměření, návrh vestavěné skříně, dopravu i montáž.

Výroba nábytku na míru

obr

Zakázkové výroba nábytku pro domácnosti i firmy. Nabízíme nábytek do obývacího pokoje, dětské pokoje na míru, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.