Proč se rozhodnout pro zakázkový nábytek

Pokud stále dumáte nad tím, zda zvolit nábytek na míru, nebo sériově vyráběný nábytek, máme pro vás několik tipů proč se rozhodnout právě pro nábytek na míru.

Praktičnost do posledního puntíku

V první řadě jde o praktičnost a maximální využití dispozice bytu nebo rodinného domu do posledního milimetru. Z tohoto důvodu se rozhodne pro zakázkovou výrobu většina zákazníků. A to zejména proto, že bydlí například v malém bytě, kde je každý centimetr důležitý a bojují s úložným prostorem.

Originální kousek přímo u vás doma

Další výhodou, kterou ocení zejména ti, kteří mají rádi výjimečné věci a nechtějí se obklopovat sériově vyráběným nábytkem, který můžeme vidět ve většině domácností. Touto výhodou je, že si můžete navrhnout nábytek přesně podle vašich představ, díky tomu budete mít ve svém obydlí unikát, který nikde jinde nenajdete.

Společnost Nábytek Marek vám ochotně s touto tvorbou vašeho vysněného nábytku pomůže a převede představy do reálné podoby. Nejdříve pomocí 3D návrhu, následně výrobou nábytku na míru, ať už v podobě vestavěné skříně nebo kuchyňské linky.

Barva i materiál přímo na míru

S předchozím bodem souvisí také to, že na rozdíl od sériově vyráběného nábytku se nemusíte omezovat na předem daný materiál nebo barvu. Kolikrát se vám stalo, že jste si chtěli pořídit nový kus nábytku, ale velmi těžko se vám sháněl stejný odstín dekoru, který by se hodil do vašeho interiéru?

To se vám ve firmě u nás stát nemůže, jelikož nabízíme výrobu přímo na míru.

 

Nejen z venku, ale i zevnitř

Využít můžete také personalizaci vnitřního nastavení. Podle vlastních zkušeností a zvyklostí si můžete navrhnout také řešení poliček, šuplíků a dalšího vnitřního nastavení, které asi nejvíce využijete u kuchyňských linek nebo rozsáhlých šatních skříní.

To ocení nejvíce hospodyňky, které si mohou sestavit kuchyň podle vlastních představ.

S čím vám v sériovém nábytku nepomůžou

Představte si co nastává při příjezdu domů po nákupu sériového nábytku. Rozbalíte všechny součástky a začnete nahlas předčítat návod k sestavení. Přitom často dochází k otestování vaší trpělivosti, zručnosti a někdy dokonce i k pevnosti vztahu.

Pokud se tomuto procesu chcete vyhnout, můžete využít montáž nábytku a také dopravu, kterou nabízíme.

Těšení a radost z vlastního kusu nábytku

V neposlední řadě je tu skvělý pocit z dobře odvedené práce a těšení se na nový kus nábytku, do kterého jste zapojili svoji kreativitu a nechali v něm kousek sebe.

Tento pocit totiž nikdy nezažijete, když vyrazíte do velkoobchodu se sériově vyráběným nábytkem, vyberete si kus obyčejného nábytku a odjedete s ním domů.


Kuchyňské linky na míru

obr

Vyrábíme kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Výroba kuchyní na míru z kvalitních a prověřených materiálů.

Vestavěné skříně na míru

obr

Zakázkové truhlářství Praha zabývající se výrobou vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Vestavěnou skříň Vám vyrobíme kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Zajistíme zaměření, návrh vestavěné skříně, dopravu i montáž.

Výroba nábytku na míru

obr

Zakázkové výroba nábytku pro domácnosti i firmy. Nabízíme nábytek do obývacího pokoje, dětské pokoje na míru, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.