Recepce a barové pulty

 

Výrobu kancelářského nábytku na míru často doplňujeme také o vybavení recepce. Recepce společnosti je to první, co Váš zákazník uvidí. Váš nový nábytek do recepce by měl působit především dostatečně reprezentativně. Celé recepci obvykle dominuje recepční pult. Společnost Nábytek Marek – kancelářský nábytek Praha vyrábí a dodává také recepční pulty na míru atypického tvaru a vzhledu s použitím zrcadel i skla.

Obdobou recepčního pultu je prodejní pult. Vybavení prodejny dodáváme jak pro velká obchodní centra, tak pro menší lokální obchůdky. Mimo běžných regálů na zboží vyrábíme hlavně prodejní pulty do obchodu.

Svou pozornost zaměřujeme nejen na prodejní pulty a vybavení recepce, ale také na zajímavé prvky pro restaurace či Vaši domácnost. Vyrábíme a montujeme také barové pulty. Jako barové pulty do bytu chtějí zákazníci často vyrobit kuchyňský barový pult či malý domácí bar. 

 


Kuchyňské linky na míru

obr

Vyrábíme kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Výroba kuchyní na míru z kvalitních a prověřených materiálů.

Vestavěné skříně na míru

obr

Zakázkové truhlářství Praha zabývající se výrobou vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Vestavěnou skříň Vám vyrobíme kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Zajistíme zaměření, návrh vestavěné skříně, dopravu i montáž.

Výroba nábytku na míru

obr

Zakázkové výroba nábytku pro domácnosti i firmy. Nabízíme nábytek do obývacího pokoje, dětské pokoje na míru, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.