Restaurační nábytek

  

Každá restaurace potřebuje čas od času nějakou obměnu, zejména židle a stoly v restauracích jsou několikaletým používáním vždy velmi znehodnoceny. Vybavení restaurace čítá nejen výše zmíněné prostory pro hosty, ale také restaurační nábytek sloužící personálu. Vyrábíme kompletní nábytek do restaurace: židle, stoly, police, barové pulty i číšnické odkládací stolky či skříně a komody.

Vybavení restaurací od společnosti Nábytek Marek – Truhlářství Praha má vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Nábytek do restaurace vyrábíme z masivu s použitím velmi  dobrých povrchových úprav. Vše se tedy snadno čistí a udržuje. Výrobě restauračního nábytku se věnujeme již mnoho let, zejména naše barové pulty tvoří dominantu nejedné restaurace.


Kuchyňské linky na míru

obr

Vyrábíme kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Výroba kuchyní na míru z kvalitních a prověřených materiálů.

Vestavěné skříně na míru

obr

Zakázkové truhlářství Praha zabývající se výrobou vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Vestavěnou skříň Vám vyrobíme kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Zajistíme zaměření, návrh vestavěné skříně, dopravu i montáž.

Výroba nábytku na míru

obr

Zakázkové výroba nábytku pro domácnosti i firmy. Nabízíme nábytek do obývacího pokoje, dětské pokoje na míru, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.