Vestavěné skříně na míru

 

Výroba vestavěných skříní má v naší společnosti dlouholetou tradici. Věnujeme se jí prakticky od prvopočátků naší činnosti v oboru zakázkové výroby nábytku. Díky za ta léta nasbíraným zkušenostem Vám dokážeme nabídnout opravdu nepřeberné množství variant vestavných skříní, s jejichž výběrem Vám odborně poradíme. Chcete-li se při představě o Vaší nové vestavné skříni inspirovat, prohlédněte si sekci Vestavěné skříně fotogalerie. Pro naše klienty připravujeme také 3D návrh vestavěné skříně.

Obliba vestavěných skříní na míru je v dnešní době vysoká. Srovnáme-li je s běžnými sektorově vyráběnými skříněmi, mají velký počet nesporných výhod. Tyto výhody se vyznačují především v ideálním využití prostoru ve Vašem bytě, možnosti vybrat si skříň dle svých potřeb a představ či vysoce variabilním vnitřním uspořádání vestavěné skříně. Máme zkušenosti s výrobou vestavěných skříní do různých typů bytů i kanceláří. Nabízíme realizaci vestavěných skříní na míru z lamina i dýhy. Kování doporučujeme od předních výrobců.

Jaké otázky byste si měli položit  při výběru vestavěné skříně:

  • K jakému účelu by měla nová vestavěná skříň sloužit?
  • Co vše potřebujete do vestavné skříně ukládat?
  • Kdo bude novou skříň na míru primárně využívat?
  • Jaký typ otevírání dveří vybrat? Posuvné či otevírací?
  • Jaký materiál by se Vám do místnosti líbil a hodil?
  • Jaké vnitřní uspořádání by Vám připadalo přehledné?

 

Vestavěná skříň by měla ideálně sednout do Vašeho bytu, a právě proto Vám nabízíme pestrou škálu dekorů. Pro atypické vestavěné skříně se používají různé typy výplně dveří, které nemusí být jen kombinací skla a doplňků, ale mohou být i s individuálním potiskem. Vnitřní uspořádání skříně na míru si můžete zvolit dle svých představ. Vybírat můžete z nepřeberného množství závěsných tyčí, výsuvných šuplíků a poliček, věšáků na kravaty, košů na prádlo či zásuvek. Vše si můžete prohlédnout v sekci

Společnost Nábytek Marek – Vestavěné skříně Praha Vám díky svým dlouholetým zkušenostem dokáže nabídnout nejen klasickou výrobu vestavěných skříní na míru, ale také služby skříňového projektanta, od kterého získáte další informace nutné pro výběr vhodné vestavné skříně a také 3D návrh vestavěné skříně. Pro sjednání nezávazné schůzky s naším skříňovým projektantem vyplňte formulář níže nebo nám rovnou zavolejte se zájmem o nezávaznou cenovou nabídku. Cena vestavěné skříně je vždy individuální na základě vybraných materiálů a složitosti zakázky.

 

 

 


Kuchyňské linky na míru

obr

Vyrábíme kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Výroba kuchyní na míru z kvalitních a prověřených materiálů.

Vestavěné skříně na míru

obr

Zakázkové truhlářství Praha zabývající se výrobou vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Vestavěnou skříň Vám vyrobíme kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Zajistíme zaměření, návrh vestavěné skříně, dopravu i montáž.

Výroba nábytku na míru

obr

Zakázkové výroba nábytku pro domácnosti i firmy. Nabízíme nábytek do obývacího pokoje, dětské pokoje na míru, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.