O nás

Firma Truhlářství Marek se na trhu pohybuje od roku 1991. Od počátku se zaměřuje výhradně na výrobu nábytku: zdravotní, lékárenský, kancelářský, restaurační, recepční pulty, ložnice, dětské pokoje, kuchyňské linky, pokoje, obývací stěny, šatny a další interiérové prvky.

Naším cílem je poskytování služeb zákazníkům v nejlepší kvalitě za rozumné ceny. Ke každé zakázce přistupujeme individuelně, nabízíme osobní konzultaci, možnost návrhů ve formátu 3D i v souladu s čínskou metodou bydlení FENG SHUI.

Nabízíme široké spektrum materiálů. Spolupracujeme s předními českými dodavateli. Vyrábíme z masivních dřevin tuzemských i exotických, dýhovaných i laminovaných desek, v kombinaci s kovem i sklem. Provádíme  lakované povrchové úpravy v matu i ve vysokém lesku.

Naše firma začínala se dvěma zaměstnanci, v Praze Holyni v prostorách hospodářské budovy. V roce 2006 se firma přestěhovala do nové moderní haly v Praze 5 Slivenci a zaměstnává 7 zkušených kvalifikovaných truhlářů. Máme zkušenosti s dodávkami nábytku do sítí prodejen (např. Alpine Pro, Intersport, M+S).

Samozřejmostí jsou kompletní dodávky včetně kuchyňských spotřebičů. Návrhy, zaměření i doprava do 30km zdarma. Na naše výrobky poskytujeme záruku 36 měsíců a dále zajišťujeme pozáruční servis našich výrobků.

Věříme, že dokážeme splnit veškeré Vaše požadavky na pohodlné a moderní bydlení.


Kuchyňské linky na míru

obr

Vyrábíme kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Výroba kuchyní na míru z kvalitních a prověřených materiálů.

Vestavěné skříně na míru

obr

Zakázkové truhlářství Praha zabývající se výrobou vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Vestavěnou skříň Vám vyrobíme kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Zajistíme zaměření, návrh vestavěné skříně, dopravu i montáž.

Výroba nábytku na míru

obr

Zakázkové výroba nábytku pro domácnosti i firmy. Nabízíme nábytek do obývacího pokoje, dětské pokoje na míru, nábytek do ložnice, dveře, dřevěná schodiště, nábytek do kanceláře, opravu nábytku, vybavení prodejny, recepce i restaurace.