Zásady osobních údajů

Tímto udělujete svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů společnosti  Truhlářství Marek, Návětrná 1170/6, 154 00 Praha 5, IČO: 45709637  (dále jen „Správce“), a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (tzv. GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.

 

Svůj souhlas poskytujete pro účely zasílání marketingových a obchodních sdělení Správce elektronickou poštou či telefonicky.

 

Rozsah zpracování Vašich osobních údajů je totožný s rozsahem údajů obsažených v kontaktním formuláři – jméno, e-mail nebo telefon, případně další osobní údaje, které nám sdělíte.

 

Tento souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete na dobu 5 let od jeho udělení.

 

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat, a to v písemné podobě doručením na adresu společnosti Truhlářství Marek nebo elektronicky na nabytek@truhlarstvi-marek.cz.

 

Správce bude s Vašimi osobními údaji nakládat zodpovědně v souladu s platnými právními předpisy a zásadami zpracování osobních údajů.