Nábytek na míru

Nábytek na míru může být vyroben z různých materiálů a nabízí nekonečné možnosti designu. Můžete si vybrat barvy, tvary, velikosti a funkce nábytku tak, aby plně vyhovovaly vašim požadavkům. To je ideální pro lidi, kteří mají specifické požadavky na nábytek, jako jsou například zakázky pro komerční prostory, lékařské ordinace nebo restaurace.

Naše služby

Nábytek na míru vám umožňuje dosáhnout jedinečného a personalizovaného vzhledu vašeho interiéru. Může také zlepšit efektivitu využití prostoru a zajistit, že každý kus nábytku má přesně stanovenou funkci.

Kuchyňské linky na míru 01

Vyrábíme kuchyně na zakázku i běžný kuchyňský nábytek. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Výroba kuchyní na míru z kvalitních a prověřených materiálů.

Vestavěné skříně na míru 02

Nabízíme realizaci vestavěných skříní ze všech dostupných materiálů. Kování doporučujeme od předních výrobců.

Kanceláře a pracovny 03

Kancelářské prostory vybavujeme účelným a zároveň moderním kancelářským nábytkem na míru. Vybavení kanceláří dodáváme jak pro velké open space prostory tak i pro malé domácí kanceláře.

Nábytek do dětského pokoje 04

Vybavení dětského pokoje by se mělo líbit a vyhovovat nejen rodičům, ale především dětem. Ideální pro využití jakéhokoliv prostoru je vybavení dětského pokoje na míru, kdy pohodlně sladíte vše tak, aby Vám to maximálně vyhovovalo.

Nábytek do ložnice 05

Výroba ložnice na míru se Vám bezesporu vyplatí. Vhodně zvolený ložnicový nábytek šetří prostor a skryje vše nadbytečné.

Nábytek do obývacího pokoje 06

Přemýšlíte jak provzdušnit Váš obývací pokoj a vytvořit z něj útulný moderní interiér? Hlavním prvkem by určitě měla být nábytková stěna vyrobená na míru, která bude přesně dle Vašeho přání a konkrétních představ. Začněte s výběrem nového nábytku do obývacího pokoje již dnes.

Recepce, pulty, veřejné prostory 07

Výrobu kancelářského nábytku na míru často doplňujeme také o vybavení recepce. Recepce společnosti je to první, co Váš zákazník uvidí. Váš nový nábytek do recepce by měl působit především dostatečně reprezentativně.

Ostatní nábytek na zakázku 08

Mimo obvyklou výrobu nábytku na míru máme zkušenosti rovněž s výrobou koupelnových skříněk, jídelních stolů, policových a úložných boxů, konferenčních stolků, vestavných pater a mnoha dalších atypických kousků.

Detaily 09

Každá zakázka je jiná a ke každé je třeba přistupovat individuálně. Často je nutné použít netradiční řešení, či využít speciální kování určené pro daný prostor.

3D návrhy nábytku 10

Postačí jen kontaktovat našeho projektanta a domluvit si schůzku – ideální je to v místě, kde bude Váš nový kuchyňský nábytek či kuchyňská linka na míru umístěna.